Paracin Gaming Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Ajd da cujem tog pro admina

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
@malisa@
Novi clan
Novi clan



Muški Broj poruka : 2
Godina : 62
Datum upisa : 31.01.2010

Ajd da cujem tog pro admina Empty
PočaljiNaslov: Ajd da cujem tog pro admina   Ajd da cujem tog pro admina Icon_minitimeNed Jan 31, 2010 4:29 am

Nick:@malisa@
Datum:Juce
Server:pub
Samo me zanima da vidim i cujem ne zanima me server vise jer taj ko me ban nema pretstavu u svom mozgu sta je wh sta je aim definitivno pola admina ne zna da radi svoj posao bio sam na serveru mnogo puta likovi cituju samo puca admini lade jaja cast izuzecima a mene ban samo nek mi objasni zasto ban i nek mi da taj demo da vidim a server mi dali vasi igraci Strudlica,Noblica itd ti keksici pa pitajte i njih dal sam citovao nekad a mozete i acep i on me zna toliko od mene
Nazad na vrh Ići dole
Small
Novi clan
Novi clan



Muški Broj poruka : 3
Godina : 36
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 21.01.2010

Ajd da cujem tog pro admina Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajd da cujem tog pro admina   Ajd da cujem tog pro admina Icon_minitimeNed Jan 31, 2010 5:27 pm

skinuti svi steam banovi sry nije do nas... poz od krissy-a
Nazad na vrh Ići dole
@malisa@
Novi clan
Novi clan



Muški Broj poruka : 2
Godina : 62
Datum upisa : 31.01.2010

Ajd da cujem tog pro admina Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajd da cujem tog pro admina   Ajd da cujem tog pro admina Icon_minitimeNed Jan 31, 2010 6:49 pm

nije tesko priznati da ste me banovali sa lopata servera strini ti ga zaronim pod suknju ne moras da se vadis sad lol! steam i non steam moze tu da igra i moze svako da potvrdi posto je server steam i non steam
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ajd da cujem tog pro admina Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajd da cujem tog pro admina   Ajd da cujem tog pro admina Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ajd da cujem tog pro admina
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Primer za admina
» Aplikacija za admina
» Kandidat za admina

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Paracin Gaming Community :: Paracin Gaming Community :: Ban\Unaban-
Skoči na: